TBP: Promocja dla najlepszych uczniów

1 lutego rusza specjalny program dla uczniów, posiadaczy rachunków młodzieżowych Click w Toyota Bank. Jego celem jest zachęcenie do osiągania jak najlepszych wyników w nauce. Ci uczniowie, którzy na koniec roku otrzymają wysoką średnią dostaną od banku specjalną premię finansową w postaci naliczenia dodatkowych odsetek. Najlepsi podwoją ich wartość, co będzie oznaczać, że ich rachunek w okresie trwania programu był oprocentowany nawet na 10%!

Toyota to innowacyjność. Tą akcją Toyota Bank chce wyrazić swoje uznanie dla młodych ludzi, którzy dzięki swoim zdolnościom i pracowitości osiągają wysokie wyniki. To oni mogą zapewnić powodzenie naszemu krajowi w przyszłości. Ci młodzi ludzie zapewnią innowacyjność naszej gospodarki – powiedział Piotr S. Juda, prezes zarządu Toyota Bank, współpomysłodawca programu. Chcemy pokazać, że nauka to dobra inwestycja, która przynosi realne zyski – dodał.

Program uwzględnia dwie grupy. Pierwszą z nich będą stanowili uczniowie, których średnia z ocen wyniesie od 4,75 do 4,99. Dostaną oni nagrodę w postaci premii odsetkowej, wynoszącej 100% wartości odsetek od kwoty zgromadzonej od 1 lutego do 30 czerwca 2011 roku, ale nie więcej niż 100 zł. Najlepszym, czyli tym, których średnia wyniesie powyżej 5.0, wartość odsetek naliczonych od 1 lutego do 30 czerwca zostanie podwojona, ale nie będzie to kwota większa niż 200 zł. Innymi słowy, jeśli kwota naliczonych odsetek wyniesie 70 zł wtedy uczeń, w ramach nagrody, otrzyma drugie tyle.

Każdy z uczniów, który zdecyduje się powalczyć o nagrodę, nawet jeśli nie uda mu się jej zdobyć, będzie wygrany. Przede wszystkim będzie walczył, o jak największą wiedzę i o dobre oceny. W naszym programie jest to najważniejsze. Konto Click to nic innego, jak codzienne korzyści, gwarantująca wysokie oprocentowanie wynoszące 5%, codzienne naliczanie odsetek, czy promocja „Zwrot 1, 2, 3 i 4%” pozwalająca otrzymać zwrot części poniesionych wydatków dokonanych kartą płatniczą – podsumowuje prezes Juda.

Udział w programie nie wymaga żadnej wcześniejszej rejestracji. Wystarczy, że uczeń, posiadacz konta Click, który otrzymał wysoką średnią, prześle po zakończonym roku szkolnym świadectwo do Toyota Banku w formie elektronicznej na adres najlepsi@toyotabank.pl lub zwykła pocztą na adres banku z dopiskiem „Bonus dla najlepszych”.

W programie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych. Termin nadsyłania świadectw mija 10 lipca 2011 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu