Nowa osoba w 4fun Media. Dyrektor ds. Projektów Innowacyjnych

1 lutego Mateusz Górecki obejmie nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. Projektów Innowacyjnych w grupie 4fun Media.

Dzięki wejściu na GPW, Grupa Kapitałowa 4fun Media pozyskała dodatkowe środki finansowe, które będzie inwestować m.in. w dalszy rozwój infrastruktury technologicznej. Obok planów uruchomienia kolejnych kanałów tematycznych oraz zakupu nowych formatów TV, strategicznym kierunkiem rozwoju grupy 4fun Media jest poszerzenie skali prowadzonej działalności w Internecie. Ma temu służyć uruchomienie zintegrowanej platformy online, co było jednym z celów przeprowadzonej emisji. Rozwój w tym obszarze będzie realizowany zarówno poprzez rozwój organiczny, jak i w drodze akwizycji firm posiadających komplementarne produkty w obszarze mediów internetowych. Osobą, która będzie odpowiedzialna za strategiczny rozwój grupy 4fun Media w tym zakresie będzie Mateusz Górecki, który obejmie stanowisko Dyrektora ds. Projektów Innowacyjnych.   

Do jego zadań będzie należało opracowywanie koncepcji i wdrażanie działań 4Fun Media oraz kanałów należących do grupy w obszarze Internetu, w tym budowa własnych rozwiązań, pozyskiwanie istniejących projektów z rynku, oraz integracja TV i Internetu.

Dotychczas Górecki zarządzał działem projektów innowacyjnych m.in. w Grupie Pino Sp. z o.o. oraz CR Media S.A. Ponadto pracował na stanowisku Business Development Manager w Internet Group S.A., a wcześniej związany był z takimi firmami jak Exatel S.A., czy Altkom Akademia S.A. Od ponad 10 lat Mateusz Górecki prowadzi własną firmę, Internet Sales Kingdom, zajmującą się doradztwem w branży internetowej i telekomunikacyjnej oraz zarządzaniem przedsiębiorstwami.

źródło/autor: 4fun Media

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu