Kolejna spółka z portfela Platinum Capital S.A jest już na Newconnect

28 stycznia na alternatywnym rynku warszawskiej GPW – NewConnect, zadebiutowała Spółka Nemex S.A. Została ona założona w 2007 roku, a skupia się na działalności w internecie. Produktami firmy są:

  • www.alergia.med.pl – główny produkt Nemex S.A. Jest to specjalistyczny serwis – sklep internetowy dla alergików. Posiada w swojej ofercie olbrzymi asortyment przedmiotów i artykułów codziennego użytku zapobiegających objawom alergii i minimalizujących jej skutki. Można tu znaleźć m. in. kosmetyki, pościel, nieuczulającą biżuterię, skutecznie oczyszczacze powietrza czy specjalistyczne odkurzacze. W ofercie znajduje się 1 700 produktów. www.alergia.med.pl jest największą platformą e-commerce na rynku w Polsce wyspecjalizowaną w branży.  Specyfika sklepu internetowego gwarantuje możliwość dokonywania zakupów 24 godziny na dobę. Przewagę konkurencyjną buduje również dostępność dla Klientów, którzy nie mają jeszcze dostępu do sieci – Nemex S.A. uruchomił infolinię umożliwiającą złożenie zamówienia oraz uzyskanie informacji o produktach przez telefon. Informacji udziela wykwalifikowany personel firmy.
  • tanietorby.com – to serwis sprzedaży opakowań dla detalistów pod dobrze wypozycjonowanym adresem www.tanietorby.com. Spółka przewiduje otwarcie nowej platformy do końca 2011 roku.

 

„Cieszę się bardzo, że kolejna spółka z portfela Domu Inwestycyjnego Platinum Capital S.A. jest już notowana na NewConnect” – mówi Piotr Krawczyk, Prezes Domu Inwestycyjnego Platinum Capital. „Kolejny debiut potwierdza, że obraliśmy dobry kierunek rozwoju. Nie zamierzamy na tym poprzestać – już w I kwartale br powinniśmy wprowadzić na NewConnect kolejne spółki. Do upublicznienia szykują się KCSP S.A i Super Premium Cars S.A.” – dodaje Prezes Piotr Krawczyk.

źródło/autor: Green Stream Communication

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu