Gedeon Richter tworzy największą w Polsce bazę sprawdzonych gabinetów ginekologicznych

W trosce o przyszłe mamy oraz ich pociechy firma Gedeon Richter zorganizowała program edukacyjny „Świadome macierzyństwo”. W ramach akcji, przy współpracy z agencją Hill&Knowlton oraz agencją artflash interactive, której powierzone zostały wszelkie działania interaktywne, stworzyła największą w Polsce bazę sprawdzonych gabinetów ginekologicznych.

Choć macierzyństwo to długo wyczekiwany okres w życiu kobiety, dla wielu z nich problematyka właściwego przygotowania się na ten czas pozostaje nadal dość niejasną kwestią. Nie wszystkie przyszłe mamy zdają sobie sprawę z tego, jak zadbać o właściwy rozwój ciąży.

W związku z tym firma Gedeon Richter stworzyła skierowany zarówno do kobiet planujących zostanie mamą, jak i lekarzy ginekologów, program edukacyjny „Świadome macierzyństwo”, którego misją jest przekazanie niezbędnych informacji związanych z ciążą i macierzyństwem.

W ramach akcji stworzona została strona internetowa www.swiadomemacierzynstwo.com.

Aby serwis stał się bardziej przyjazny użytkownikom, wszelkie działania interaktywne zostały powierzone artflash interactive. Jako pierwszy i najważniejszy element portalu agencja przygotowała największą w Polsce bazę sprawdzonych gabinetów ginekologicznych. Zawiera ona spis ginekologów posiadających certyfikat programu „Świadome macierzyństwo”, którzy zapewnią przyszłej mamie bezpieczny przebieg ciąży. Aby dołączyć do programu i otrzymać jego certyfikat, zainteresowani lekarze mogą na stronie zgłosić swój gabinet, który następnie zostanie zweryfikowany. Dzięki temu każda użytkowniczka serwisu może w wygodny sposób znaleźć w swojej okolicy godnego zaufania ginekologa.

Oprócz tego portal został odświeżony pod kątem grafiki oraz wyposażony w przydatne funkcjonalności takie jak “Kalendarz ciąży” czy “Kalkulator dni płonych”, pozwalające przyszłym mamom na szybkie przyswojenie niezbędnych informacji na temat ciąży.

źródło/autor: artflash interactive

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu