Zimą dodatki Black Red White jeszcze taniej

Tylko do 20 lutego dodatki Black Red White – największej polskiej grupy meblarskiej – będzie można kupić z rabatami nawet do 60%. W bardzo atrakcyjnych cenach dostępna jest szeroka gama artykułów wyposażenia wnętrz, pościeli, narzut, koców oraz asortyment do kuchni i pokoju gościnnego. Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie internetowej www.brw.com.pl.

Firma Black Red White obniżyła ceny dodatków dekoracyjnych do salonu, pokoju młodzieżowego i sypialni. Wysokie rabaty dotyczą między innymi: narzut, kołder, poduszek oraz ręczników. W najnowszej promocji znalazły się także akcesoria do kuchni i jadalni, w tym: sztućce, komplety obiadowe oraz garnki ze stali nierdzewnej. Ponadto taniej można kupić stylowe wazony, świeczniki ceramiczne oraz ramki na zdjęcia.

Oprócz dodatków, klienci salonów Black Red White mają okazję do nabycia w niższych cenach wybranych mebli pokojowych, m.in. komód, szafek, witryn, łóżek, szaf, a także mebli tapicerowanych.

Gazetka z pełną ofertą produktów promocyjnych oraz adresy salonów biorących udział w akcji dostępne są na www.brw.com.pl.  Akcja potrwa do 20 lutego lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

Jednocześnie w salonach Black Red White trwa akcja promocyjna „Zarezerwuj czas na zmiany”. Tylko do 6 lutego ponad 400 różnych mebli dostępnych jest nawet z 65% rabatem. Hitami cenowymi akcji są sofa Raflo w cenie 444 zł oraz meblościanka Lamia dostępna za 799 zł z ławą gratis.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu