Pożyczki z gwarancją kapitału na 3. urodziny serwisu Kokos.pl

Z okazji swoich 3. urodzin serwis Kokos.pl uruchomi 3 promocje i 3 nowe usługi. Pożyczkobiorców z pewnością ucieszą m.in. tańsze weryfikacje, a inwestorów wprowadzenie pożyczek z gwarancją kapitału.

Swoje 3. urodziny pierwszy i największy w Polsce serwis pożyczek społecznościowych będzie świętował przez cały luty. W każdym tygodniu miesiąca na użytkowników czekać będą inne atrakcje, które jeszcze owiane są tajemnicą. Wiadomo na pewno, że dla pożyczkobiorców przygotowano promocyjne ceny na weryfikacje, a dla inwestorów pożyczki z gwarancją kapitału. Aktualne informacje o kolejnych promocjach i nowych usługach będą publikowane w serwisie Kokos.pl oraz na profilu Facebook.com/Kokospl.

Pożyczki gwarantowane to nowość w Kokos.pl, która pojawi się jeszcze w lutym. Dzięki gwarantowi inwestor zyska zabezpieczenie swojego kapitału, a pożyczkobiorca zwiększy swoje szanse na otrzymanie pieniędzy. Profity przewidziano także dla gwaranta.

– Świętując 3. urodziny serwisu uruchamiamy 3 nowe usługi, z których 2 znacząco wpłyną na dalszy rozwój Kokos.pl – mówi Marcin Gotowski, kierownik zespołu Kokos.pl w firmie Blue Media. – Przygotowaliśmy też promocje, które są tak zaplanowane, by nowi i dotychczasowi użytkownicy platformy osiągnęli jak największe korzyści. Pod warunkiem, że będą odwiedzać Kokos.pl w każdym tygodniu lutego – dodaje M. Gotowski.

Kokos.pl powstał w lutym 2008 roku. Przez 3 lata serwisowi zaufało ponad 135 tys. internautów, którzy łącznie pożyczyli sobie ponad 40 mln zł. Użytkownicy platformy Kokos.pl wystawili już prawie 50 tys. aukcji. Średnia wartość pożyczki wynosi ponad 2 tys. zł i wzrosła w ostatnim roku o ok. 500 zł. Do końca roku Kokos.pl planuje przekroczyć liczbę 200 tys. użytkowników. Operatorem serwisu jest sopocka spółka Blue Media S.A.

źródło/autor: Blue Media

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu