Morizon.pl nawiązuje współpracę z producentem programu IMO

Najszybciej rozwijająca się wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl rozpoczyna współpracę z Possible Sp. z o.o. Beneficjentami umowy będą wszystkie biura korzystające z programu IMO.

Spółka Possible jest producentem jednego z wiodących programów dla biur nieruchomości – IMO. Dzięki oprogramowaniu planowanie pracy agencji, zarządzanie bazami danych z ofertami nieruchomości oraz śledzenie statusu ofert jest szybkie i proste w obsłudze. Na współpracy Morizon.pl z firmą Possible skorzystają przede wszystkim biura, które są lub w przyszłości będą użytkownikami programu IMO.

Oferty biur korzystających z programu IMO będą automatycznie eksportowane i publikowane w serwisie Morizon.pl. Dodatkowo, użytkownicy oprogramowania mogą liczyć na dedykowane specjalne promocje na pozycjonowanie swoich ogłoszeń w serwisie.

„Współpraca z Possible to szansa dla nas, aby dotrzeć do biur, które jeszcze nie zapoznały się z naszymi możliwościami. Program IMO został wzbogacony o dodatkowe funkcjonalności dla swoich użytkowników, zwiększające jakość prezentowanych ofert oraz ich aktualność na portalu Morizon. Dzięki naszej współpracy, biura nieruchomości będą mogły aktywniej i taniej promować swoje oferty w najszybciej rosnącym serwisie ogłoszeniowym w Polsce” – komentuje Bolesław Drapella, prezes Morizon.pl.

Z oprogramowania IMO korzysta przeszło 200 biur nieruchomości. Efektem współpracy będzie poszerzenie obecnej bazy ofert Morizon.pl co pozwoli na umocnienie pozycji na rynku. Wyszukiwarka współpracuje obecnie z ponad 1600 biurami nieruchomości, którym oferuje unikalny system rozliczania za efekt – faktyczne wyświetlenie oferty.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu