Firma DCB wyróżniona godłem Polish Product

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów – otrzymała prestiżowy certyfikat Polish Product w kategorii Firma Roku 2010. Wyróżnienie to przyznawane jest polskim przedsiębiorstwom za wybitne osiągnięcia oraz ugruntowaną pozycję na rynku. Nagroda potwierdza wysoką renomę spółki DCB jako rzetelnego partnera biznesowego.

Certyfikat PP to dowód na wiarygodność oraz nieskazitelną opinię o firmie DCB na rynku. Otrzymane wyróżnienie to czytelny znak, że spółka DCB jest kompetentnym i solidnym przedsiębiorstwem, z którym warto współpracować.

„Certyfikat Polish Product to dla nas ogromne wyróżnienie, z którego jesteśmy dumni. Potwierdza on, że stanowimy firmę solidną i kompetentną, a nasze usługi szkoleniowe i produkty skierowane do kasjerów są najwyższej jakości. Otrzymana nagroda jest dla nas motywacją do dalszej, intensywnej pracy, tak aby móc w przyszłości osiągać kolejne sukcesy” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Sztandarowym produktem firmy DCB są profesjonalne szkolenia walutowe. Oferta skierowana jest głównie do kasjerów, którzy zdobywają niezbędną wiedzę w zakresie rozpoznawania falsyfikatów oraz zabezpieczeń stosowanych obecnie w większości walut świata.

Certyfikat Polish Product jest prestiżową nagrodą przyznawaną polskim firmom od 2008 roku za ich wybitne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję na rynku. Kapituła Konkursu dokonując wyboru, bierze pod uwagę przede wszystkim: podsumowanie działań spółki w ostatnim roku, jak i w latach ubiegłych, historię rozwoju firmy oraz rekomendacje partnerów handlowych.

Certyfikat Polish Product nie jest jedynym wyróżnieniem w dorobku firmy DCB. Do tej pory spółka otrzymała nagrodę „Innowacja Handlu” w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla nowoczesnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085 oraz Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszego produktu prezentowanego podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu