Przejdź do treści

„Next” i Transporter 3” w VOD Cyfrowego Polsatu tylko za 3 zł

Przez tydzień od 28 stycznia br. abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli możliwość obejrzenia w ramach VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej dwóch filmów akcji „Next” i „Transporter 3” w specjalnej, obniżonej cenie – tylko za 3 zł.

„Next” to historia Chrisa Johnsona (Nicolas Cage), który urodził się z umiejętnością widzenia przyszłości. Zamknięty w sobie, odizolowany, żyje w Las Vegas, obstawiając zakłady hazardowe. Kiedy Los Angeles staje w obliczu zagrożenia, rząd przypomina sobie o Johnsonie i chce go nakłonić do współpracy.

Wybuchowe kino akcji „Transporter 3” to opowieść o Franku Martinie (Jason Statham), który otrzymuje zlecenie od Roberta Kneppera – ma dostarczyć bez zbędnych pytań nietypową przesyłkę, którą jest córka ukraińskiego urzędnika. Trasa z Marsylii do Odessy stanie się pasmem niewiarygodnych pościgów i zaskakujących zwrotów akcji.

Każdy z filmów jest dostępny od 28 stycznia do 3 lutego w cenie 3 zł w VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej na pozycji VOD49.

Filmy można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

Z bieżącą ofertą filmową VOD Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na pozycjach VOD 51 – VOD 65 i VOD 49 (po naciśnięciu na pilocie „i” lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta – 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22 oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

źródło/autor: Cyfrowy Polsat