Sphinx i WOOK w Legnicy

Sfinks Polska – spółka zarządzająca sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło – otwiera dwie restauracje w Legnicy. Oba nowe lokale, czyli Sphinx i WOOK, znajdują się w centrum handlowym Galeria Piastów. To pierwsze restauracje tych sieci w Legnicy. Dzięki najnowszym otwarciom na Dolnym Śląsku działa obecnie 13 restauracji zarządzanych przez Sfinks Polska.

-To kolejne pełnowymiarowe restauracje na Dolnym Śląsku uruchomione przez nas w tym miesiącu. Zaledwie dwa tygodnie temu otworzyliśmy Sphinksa oraz WOOK-a w Kłodzku. Jak widać, energicznie przystępujemy do realizacji założeń planu inwestycyjnego, który w samym tylko pierwszym kwartale bieżącego roku przewiduje, że w sieci działać będzie o co najmniej 7 restauracji więcej. Nowych otwarć nie zabraknie także w kolejnych kwartałach roku 2011, który jest bardzo ważnym okresem dla przyszłego kształtu rynku gastronomicznego w Polsce – mówi Janusz Bossak, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx i WOOK.

Sphinx to największa w Polsce sieć restauracji z segmentu casual dining, oferująca dania kuchni międzynarodowej, w tym orientalnej. Kultowym daniem, zamawianym  najchętniej przez klientów w całej Polsce jest shoarma. Z kolei WOOK to jedyna w Polsce restauracja sieciowa, która specjalizuje się w daniach azjatyckich.

źródło/autor: Practum Consulting

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu