Nowe telefony Samsung GALAXY – radość życia i świetna zabawa

Samsung Electronics, lider rynku telefonów komórkowych, wprowadzi do swojej oferty nowe modele smartfonów z rodziny Samsung GALAXY. Urządzenia Ace, Fit, Gio i mini będą wyposażone w system operacyjny Google Android 2.2.

Nowa rodzina telefonów została zainspirowana wyjątkowym sukcesem Samsung GALAXY S, którego w ciągu siedmiu miesięcy sprzedano 10 mln sztuk. Następców tego modelu zaprojektowano tak, aby spełnić oczekiwania obecnych i przyszłych użytkowników smartfonów.

Nowa rodzina telefonów Samsung GALAXY jest w stanie zaspokoić potrzeby praktycznie każdego użytkownika. Bogactwo funkcji i programów do pobrania, możliwość odtwarzania różnego rodzaju multimediów oraz aplikacje służące komunikacji z rodziną i przyjaciółmi pozwalają użytkownikom pozostać w kontakcie zawsze wtedy, gdy tego potrzebują.

Użytkownicy zyskują także możliwość pobrania ponad 100 tys. aplikacji ze sklepów Android Market oraz Samsung Apps. Sieć bezprzewodowa Wi-Fi oraz innowacyjna wirtualna klawiatura SWYPE pozwalają na szybką komunikację z rodziną i przyjaciółmi przy użyciu sieci społecznościowych, chatów internetowych i poczty elektronicznej.

– Projektując nowe modele telefonów z rodziny Samsung GALAXY staraliśmy się trafić w gusta różnych grup użytkowników – mówi JK Shin, prezes działu Mobile Communication w Samsung Electronics – Każdy z nowych telefonów jest trochę inny, tak jak różni są ich użytkownicy. Niezmienna natomiast pozostaje bogata funkcjonalność telefonów, dzięki czemu można wykorzystywać je zarówno do pracy, jak też rozrywki.

Samsung GALAXY Ace

Telefon Samsung GALAXY Ace został stworzony dla nowoczesnych, młodych zaawansowanych użytkowników smartfonów. Jest prosty, ale zarazem elegancki. Użytkownicy Samsung GALAXY Ace otrzymają urządzenie z 3,5-calowym wyświetlaczem HVGA, procesorem 800 MHz, wyszukiwarką głosową i przeglądarką dokumentów ThinkFree.

Samsung GALAXY Gio

Ponadczasowy design telefonu Samsung GALAXY Gio czyni go odpowiednim dla każdej młodej ambitnej osoby, która chce pozostać w ciągłym kontakcie ze światem. Użytkownikom oferuje 3,2-calowy wyświetlacz HVGA oraz wydajny procesor 800 MHz.

Samsung GALAXY Fit

GALAXY Fit to idealny model dla każdego młodego profesjonalisty. Na 3,3-calowym ekranie QVGA można nie tylko przeglądać dokumenty, ale też odtwarzać muzykę i zdjęcia. Telefon przygotowano do szybkiego surfowania po Internecie – dba o to procesor 600 MHz.

Samsung GALAXY mini

Samsung GALAXY mini jest doskonałym modelem dla młodych osób, aktywnie angażujących się w życie społecznościowe i które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze smartfonami. Telefon wyposażono w wyświetlacz QVGA o przekątnej 3,14 cala oraz procesor 600 MHz. Dodatkowo umożliwia wyszukiwanie głosowe i przeglądanie dokumentów przy pomocy oprogramowania Quick Office.

Wszystkie nowe modele zostaną zaprezentowane na targach Mobile World Congress, które potrwają od 14 do 17 lutego br. w Barcelonie. Wkrótce pojawią się w sprzedaży na europejskim rynku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu