Nowe produkty kreatywne Amosa już w Polsce

Firma Amos, znana między innymi z kreatywnych produktów dla dzieci takich jak Ciasto-Plasto, farby witrażowe Glass Deco czy też kredki do twarzy Face Deco, wprowadza na polski rynek trzy nowości: Ciasto-Plasto Cukiernia, Glass Deco Biżuteria oraz Suncatcher-witrażyki.

Dzieciom i ich rodzicom marka Amos kojarzy się głównie z dobrze znaną i popularną masą plastyczną Ciasto-Plasto oraz całą linią kreatywnych pozycji takich jak farby witrażowe, kleje brokatowe czy kredki. Wszystkie produkty firmy Amos są bezpieczne dla dzieci i posiadają stosowne certyfikaty i badania.

Pierwszą z wprowadzanych nowości jest Ciasto-Plasto Cukiernia. To kolorowy zestaw dla najmłodszych cukierników, przyszłych kucharzy i fanów zabaw kuchennych. W pudełku znajduje się sześć kolorowych pojemników z masą plastyczną Ciasto-Plasto, dwie farby witrażowe Glass Deco, dekoracja w postaci kartonowej cukierni oraz komplet przepisów na olśniewające wypieki.

Druga z nowości skierowana jest do dziewczynek. Glass Deco Biżuteria to wyjątkowy zestaw do przygotowania własnej biżuterii. Pięć pierścionków i trzy bransoletki, a do tego zestaw kolorowych farb, folie i wzorniki. Glass Deco Biżuteria to świetna zabawa dla dziewczynek i możliwość stworzenia własnej i niepowtarzalnej biżuterii. Oczywiście jak wszystkie farby Glass Deco tak i te dają się łatwo usunąć, dzięki czemu zabawa może trwać i trwać.

Ostatnia nowość to Suncatcher-witrażyki, zestaw gotowych form witrażowych do zawieszania wraz z farbami i akcesoriami. Własnoręcznie pomalowane ozdoby będą oryginalną dekoracją dziecięcego pokoju, szczególnie w słoneczne dni.

Tak jak wszystkie dotychczasowe produkty marki Amos, tak i te są zachętą do wspólnego i kreatywnego spędzania czasu przez rodziców i dzieci. Zabawa w cukierników, pieczenie ciast i ich dekorowanie to świetne i pobudzające twórczo zajęcia. Z kolei zestaw do przygotowania własnych, oryginalnych pierścionków czy bransoletek na pewno podbije serca małych pań. ­- mówi Anna Zawrzykraj, kierująca marketingiem marki Amos w Polsce.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Amos w Polsce jest firma KW Trade. Sugerowana cena detaliczna dla nowych produktów wyniesie ok. 39 zł dla Glass Deco Biżuteria i zestawu Suncatcher-witrażyki, a dla Ciasto-Plasto Cukiernia ok. 43 zł.

Więcej o linii kreatywnych produktów dla dzieci marki Amos na stronie:

www.ciastoplasto.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu