Komfort-Klima S.A. podpisała umowę na 500 tys. zł

Komfort-Klima S.A. – notowana na NewConnect spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – otrzymała zlecenie od firmy INTERM sp. z o. o. o wartości 500 tys. zł netto. Przedmiotem umowy jest wykonanie instalacji wentylacji oraz klimatyzacji w laboratorium Neolek, które powstaje w ramach inwestycji „Utworzenie Zintegrowanego Laboratorium Neolek – Doświadczalnej Onkologii i Innowacyjnych Technologii. Realizacja projektu ma zakończyć się w drugiej połowie marca br. 

– „Rozmowy dot. realizacji instalacji wentylacji i klimatyzacji w Laboratorium Neolek trwały od kilku miesięcy. Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się zdobyć ten kontrakt. Szczególnie, że jest to niezwykle ciekawy projekt, który pomoże w rozbudowaniu naszego portfolio oraz poszerzy doświadczenie spółki. Warto dodać, iż nie będą to jedyne prace wykonane przez nas w tym obiekcie. Bowiem wiemy, że będzie on wymagał dodatkowych projektów z naszej strony. Do wykonania będą także prace przystosowawcze innych laboratoriów w tym budynku. Jednocześnie, staramy się pozyskać kolejne zlecenia. Złożyliśmy ofertę w kilku przetargach na budowę i modernizację prestiżowych obiektów, łączna wartość tych projektów to kilka milionów złotych.  Ponadto, jeśli pogoda pozwoli, w II kwartale rozpoczniemy realizację projektów zaplanowanych na ubiegły rok, których termin wykonania został przesunięty z powodów niezależnych od inwestorów.” – mówi Robert Kopeć, Prezes Zarządu Komfort-Klima S.A.

Niedawno Komfort-Klima S.A. wygrała przetarg na realizację instalacji wentylacyjnej hipermarketu sieci Tesco w Zwoleniu. Prace rozpoczną się od połowy lutego br.

Według szacunkowych wyliczeń, Komfort-Klima S.A. na koniec października br. osiągnęła ponad 2,45 mln zł przychodów. W porównaniu do wartości przychodów na koniec III kwartału br. stanowi to wzrost o 26,5 procent. Sam październik przyniósł Spółce ponad 514 tys. zł przychodów oraz 130 tys. zł zysku netto.

źródło/autor: Public Image Advisors

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu