Domo.tv patronem wystawy „Wzornictwo za 4 złote. 1 euro design”

Domo.tv, pierwszy polski kanał poświęcony urządzaniu wnętrz, architekturze i ogrodom, został patronem medialnym wystawy „Wzornictwo za 4 złote. 1 euro design”, która będzie prezentowana w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w dniach 27.01 – 31.03.2011 oraz w Muzeum Miasta Gdyni w ramach Gdynia Design Days w dniach 11.06 – 31.07.2011 r.

„Z radością przyjęliśmy propozycję objęcia patronatu nad wystawą organizowaną przez IWP. W Domo.tv od początku istnienia stacji zajmujemy się promowaniem światowego i polskiego designu, staramy się przekonać naszych widzów, że warto zwracać uwagę na ciekawe projekty i dobre wzornictwo” – mówi Małgorzata Seck, Dyrektor Zarządzająca Domo.tv.

Celem wystawy organizowanej przez IWP jest obalenie mitu, że design musi być drogi i nieosiągalny. Podczas wystawy zostaną zaprezentowane świetnie zaprojektowane i niedrogie produkty. Organizatorzy chcą udowodnić, że nie tylko krótkie serie produkcyjne i manufaktura, lecz także rynek masowy mają w swojej ofercie wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie. Tytułowe 1 euro to kwota umowna – na wystawie zaprezentowane zostaną produkty najtańsze w swojej grupie, dobrze zaprojektowane i ogólnodostępne. Wystawa ma także pomóc znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki jest rynek współczesnego designu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu