Ubezpieczenia komunikacyjne Concordia Auto w 4 wariantach dostępne on-line w Inseco.pl

Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Concordia Polska dołączył do oferty marketu ubezpieczeniowego Inseco.pl. Kupując OC można zyskać także skuteczne ubezpieczenie ochrony prawnej, przydatne np. podczas dochodzenia odszkodowań.

TUW Concordia Polska to kolejne towarzystwo, które zdecydowało się na rozszerzenie współpracy z marketem ubezpieczeniowym Inseco.pl o produkty komunikacyjne. Od kilku miesięcy na platformie prowadzonej przez multiagenta ubezpieczeniowego, firmę Blue Media można też porównać i kupić inne polisy tego towarzystwa: mieszkaniowe oraz turystyczne.

Nowa oferta przeznaczona jest dla kierowców pojazdów osobowych, użytkowanych prywatnie. Ubezpieczenia Concordii dostępne są w czterech wariantach: OC, AC, NNW, ASS oraz – co jest nowością w Inseco.pl, z ubezpieczeniem ochrony prawnej. Ubezpieczenie to zapewnia ochronę interesów prawnych m.in. w sprawach karnych, w związku z zarzutem popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, czy postępowania w razie zatrzymania prawa jazdy lub dowodu rejestracyjnego.

– Oferta TUW Concordia Polska idealnie uzupełnia dotychczasową paletę produktów dostępnych na Inseco.pl – mówi Krzysztof Ambroziak, analityk w dziale ubezpieczeń firmy Blue Media S.A. – Jeszcze w pierwszym półroczu br. zamierzamy zmodyfikować formularz tak, aby poznanie ostatecznej ceny za OC zajęło klientowi mniej niż 3 minuty – dodaje K. Ambroziak.

Ubezpieczenia komunikacyjne pojawiły się w markecie Inseco.pl na przełomie 2009 i 2010 roku. Ich warunki i ceny są jednymi z najczęściej porównywanych przez klientów internetowego sklepu.