Transmisja wideo na Facebooku z dyskusji panelowej o odpowiedzialnej produkcji

Czy w świecie globalizacji jest miejsce na budowanie odpowiedzialnych relacji z dostawcami? Czy konsumenci mają wpływ na to jak produkowane są towary? 31 stycznia br. o godz. 15 odbędzie się dyskusja panelowa na temat odpowiedzialnej produkcji, zorganizowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Transmisję live ze spotkania przeprowadzi firma Livingmedia, partner wspierający FOB. Spotkanie będzie dostępne online pod adresem: http://www.facebook.com/home.php#!/ForumOdpowiedzialnegoBiznesu.

W najbliższy poniedziałek 31 stycznia br., pod hasłem „Made in China. Made by…? czyli rozmowa o odpowiedzialnej produkcji”, odbędzie się dyskusja panelowa z cyklu „Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie”. Eksperci zaproszeni do dyskusji zastanawiać się będą nad tym czy producenci dbają o prawa człowieka w procesie wytwórczym, jaka jest odpowiedzialność wytwórcy oraz czy konsumenci mają wpływ na ten proces. Debatę poprowadzi Maciej Kuźmicz, redaktor naczelny magazynu THINKTANK. Streaming online z tego wydarzenia przeprowadzi firma Livingmedia, producent platformy do komunikacji wideo w biznesie. Dyskusja będzie dostępna online na Facebooku pod adresem: http://www.facebook.com/home.php#!/ForumOdpowiedzialnegoBiznesu.

Spotkanie będzie również miejscem premiery publikacji FOB „Wspólna odpowiedzialność. Rola dostaw i zakupów”.

Firma Livingmedia, która przeprowadzi transmisję wideo, wykorzysta autorską platformę (http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/) zawierającą wszystkie elementy niezbędne do tworzenia, zarządzania i integrowania webcastów z witrynami internetowymi firm. Więcej szczegółów na temat platformy pod adresem: http://www.livingmedia.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu