Serwery bez limitów

home.pl jako pierwszy polski hoster uwalnia usługi hostingowe. Limity związane z transferem danych w wiodącej na rynku firmie nie będą już dotyczyć pakietów serwerów. Tym samym home.pl umacnia swoją ofertę, w której wcześniej pojawiły się większe powierzchnie dyskowe oraz dedykowana linia obsługi.

– „Biorąc pod uwagę to jak elastycznym środowiskiem jest Internet postanowiliśmy zaoferować naszym Klientom rozwiązania nieograniczone limitem przesyłu danych, aby jak najlepiej mogli rozwijać swoją działalność w sieci i obsługiwać nawet bardzo wzmożony ruch użytkowników strony WWW.“ – komentuje wprowadzenie zmian Marcin Kuśmierz, Dyrektor Zarządzający home.pl.

Do tej pory wśród polskich firm hostingowych w ramach podstawowych parametrów hostingu współdzielonego określano wartość powierzchni dyskowej oraz limity transferu danych. Krok home.pl ma za zadanie rozszerzyć wybór w celu najlepszego dopasowania danej usługi do oczekiwań użytkowników. Jest to również element otwartej na sugestie klientów polityki firmy realizowanej na co dzień za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta, ale również nowych mediów, np. serwisu społecznościowego Facebook (www.facebook.com/homepl).

Wprowadzenie braku limitów transferu obejmuje produkty z oferty serwerów w ramach Linii Profesjonalnej, zarówno w przypadku usług opartych o rozwiązania Linux jak i Windows. Zmiana parametrów nie wpłynęła na ceny, które pozostały na obecnym poziomie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu