Podwyżka oprocentowania depozytów w FM Banku

Tagi:

Po raz kolejny w tym miesiącu FM Bank podniósł oprocentowanie depozytów terminowych. Wzrosło oprocentowanie lokat standardowych i lokat z dzienną kapitalizacją, zakładanych w złotówkach na okres 3, 6, 12, 18 i 24 miesięcy. Zmiana oprocentowania dotyczy zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Od 26 stycznia br., FM Bank podwyższył stawki oprocentowania części oferowanych przez siebie produktów depozytowych. Lokata 3-miesięczna oprocentowana jest na 4,5 proc. (do tej pory 4,2 proc.), lokata 6-miesięczna również na 4,5 proc. (do tej pory 4,3 proc.), a depozyty 12-miesięczne oprocentowane są na 5,45 proc. (dotychczas 5,3 proc.). Wzrósł też poziom oprocentowania lokaty 18-miesięcznej do 5,45 proc. (do tej pory 5,3 proc.) oraz 24-miesięcznej do 5,6 proc. (wcześniej 5,5 proc.). Depozyty zakładane na 9 miesięcy pozostają oprocentowane na niezmienionym poziomie 4,5 proc. Powyższe stawki odnoszą się zarówno do depozytów zakładanych w placówkach banku, jak i do lokat terminowych zakładanych za pośrednictwem Internetu.

W przypadku lokat z dzienną kapitalizacją, po 3 miesiącach klienci FM Banku otrzymają odsetki, jak na standardowej lokacie oprocentowanej na poziomie 5,57 proc., a po 6 miesiącach równowartość odsetek, jak w przypadku standardowej lokaty na 5,6 proc. Po roku klienci FM Banku mogą liczyć navzysk, jak na standardowej lokacie oprocentowanej na 6,91 proc. oraz 7,02 proc. po 18 miesiącach. Klienci, którzy zdeponują środki na dwuletniej lokacie złotówkowej uzyskają odsetki, jak na standardowej lokacie z oprocentowaniem na poziomie 7,32 proc.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu