PKN ORLEN powraca z akcją Zimowe Stop Cafe

Zimowe Stop Cafe odwiedzi stok Bania w Białce Tatrzańskiej ze sportowymi atrakcjami dla narciarzy i snowboardzistów od 17 do 22 lutego 2011 r.

W ciągu sześciu dni akcji do dyspozycji fanów białego szaleństwa będzie pneumatyczna poduszka powietrzna Crazy Air BAG do treningu ewolucji freestyle’owych, trasa slalomowa oraz wyścigi na dmuchanych oponach. Organizatorem wydarzenia jest PKN ORLEN,  a producentem agencja LIVE.

PKN ORLEN realizuje event dla marki Stop Cafe w ramach platformy komunikacyjnej „Żywność dla aktywnych”. Podczas akcji promowane będą wybrane produkty gastronomiczne (gorąca czekolada, cafe mocha, herbata cytrynowa i zapiekanka 4 sery z żurawiną), których zakup premiowany zostanie 150 punktami VITAY. Zimowy projekt komunikowany jest w Internecie oraz na stacjach paliwowych ze Stop Cafe oraz Stop Cafe Bistro.

Centralnym punktem zimowego miasteczka jest Mobilne Stop Cafe, amerykańska ciężarówka, której naczepa przebudowana jest na ruchome bistro z przekąskami i ciepłymi napojami. Pojazd od dwóch lat odwiedza największe imprezy plenerowe w Polsce.

Zimowe Stop Cafe, kontynuacja ubiegłorocznej akcji Olimpijskie Mobilne Stop Cafe, odbędzie się podczas ferii zimowych województw mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego. Przy stoku Bania w Białce Tatrzańskiej powstanie sportowa strefa, gdzie narciarze i snowboardziści będą mogli skorzystać z licznych atrakcji podczas swojego pobytu w górach. Dla fanów ekstremalnych emocji organizatorzy przygotowali pneumatyczną poduszkę powietrzną Crazy Air BAG. Jest to pierwszy taki sprzęt w Polsce służący do trenowania spektakularnych ewolucji freestyle’owych na nartach  i snowboardzie, który dzięki technologii dwóch wewnętrznych poduszek o wymiarach 13 x 9 m oraz czujników objętości powietrza gwarantuje świetną i bezpieczną zabawę. Sympatycy prędkości i rywalizacji spróbują swoich sił na profesjonalnej trasie slalomowej. Ponadto, dla miłośników niekonwencjonalnych zabaw śnieżnych, zbudowany zostanie tor wyścigowy do snowtubingu, czyli zjazdu na dużych, dmuchanych oponach. Dla najszybszych i najbardziej zwinnych uczestników atrakcji przygotowanych w Zimowym Stop Cafe przeznaczona jest pula atrakcyjnych nagród, takich jak narty i inny sprzęt przydatny do uprawiania sportów zimowych. Każdego dnia ekipa instruktorów organizować będzie poranne rozgrzewki, zabawy i konkursy. Zadba ona również o bezpieczny i sprawny przebieg zawodów.

W piątkowy wieczór, 18 lutego w świetle laserów i przy akompaniamencie muzyki na żywo odbędzie się BAG Jump Night, czyli specjalny pokaz skoków najlepszych freestyle’owych zawodników na nartach i snowboardzie.

Filmową zapowiedź Zimowego Stop Cafe można obejrzeć pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=lU3Ki5Y61Zo

Krótkie reportaże i klipy z ubiegłorocznej edycji, w której udział w zawodach wzięło ponad 600 narciarzy i snowboardzistów można obejrzeć pod adresami:

Więcej informacji na:

www.mobilnestopcafe.pl

www.facebook.com/mobilnestopcafe

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu