Orchidea PR z Centrum Handlowym Osowa

Z początkiem roku 2011 agencja public relations Orchidea PR rozpoczęła współpracę ze zlokalizowanym w Gdańsku Centrum Handlowym Osowa. Umowa obejmuje strategiczne doradztwo komunikacyjno-wizerunkowe. Orchidea PR odpowiada za kontakty z mediami, komunikację wewnętrzną oraz kryzysową.

W ramach współpracy Agencja prowadzi również działania z obszaru community relations oraz public relations w internecie, także w mediach społecznościowych. Orchidea PR została wybrana w drodze konkursu ofert, a umowa obowiązuje przez 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Za projekt ze strony konsultanta odpowiada Monika Paduch.

Centrum Handlowe Osowa to jednopoziomowe centrum pierwszej generacji otwarte 18 listopada 1998 roku jako jedno z pierwszych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6). Na terenie obiektu znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz 68 butików i punktów usługowych. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu