Nowa włoska marka w internecie

W internecie pojawił się nowy butik – fashionidea.pl. Pomysł stworzenia sklepu online powstał z inspiracji modą włoską. W Polsce dystrybutorem marki CLASS jest firma FDF IDEA, właściciel butiku fashionidea.pl.

W butiku online fashionidea.pl można kupić ubrania dla kobiet włoskiej marki CLASS. Sklep oferuje szeroką gamę ubrań na każdą okazję a specjalizuje się w kobiecych ubraniach biznesowych i formalnych.

Styl CLASS jest harmonijny, praktyczny i elegancki niezależnie od pory dnia, jest ceniony za wygląd oraz za wygodę w noszeniu. Podstawą kolekcji są zestawy ubrań do pracy zgodne z obowiązującym dress codem. Poza klasyką biurową, CLASS ma również do zaoferowania wiele ciekawych propozycji zgodnych z najnowszymi trendami modowymi.

„Nasz butik powstał z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, które doceniają szybką i wygodną formę zakupów w internecie. Dajemy klientkom możliwość indywidualnej konsultacji telefonicznej lub mailowej, doradzimy co wybrać na spotkanie służbowe, konferencję i inne okazje” – mówi Wioletta Świątkowska, właścicielka sklepu oraz przedstawiciel marki CLASS na Polskę.

Styl, jakość wykonania oraz dbałość o detale to siła marki CLASS. Jej przedstawicielka planuje dodatkową niespodziankę oraz korzyści dla swoich klientów – spotkania

www.fashionidea.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu