„Konto z premią” od Alior Banku na Facebooku

Alior Bank przygotował specjalną ofertę dla osób, korzystających z portalu społecznościowego Facebook. W ramach akcji, prowadzonej pod adresem http://www.facebook.com/AliorBankSA?v=app_4949752878 bank zapłaci każdemu klientowi 50 zł za skuteczne polecenie konta osobistego.

Nowi klienci, którzy zdecydują się na otwarcie rachunku, również otrzymają od banku premię – w wysokości 100 zł. Klient, który zarekomenduje konto w Alior Banku największej liczbie osób, otrzyma dodatkowo nagrodę główną w postaci czytnika e-booków Amazon Kindle 3G.

Premia w wysokości 50 zł przysługuje tym klientom, którzy polecą np. swoim znajomym lub rodzinie założenie konta Alior Banku, pod warunkiem, że polecana osoba złoży internetowy wniosek o konto na stronie Alior Banku na portalu Facebook, otrzyma na to konto wynagrodzenie oraz wykona minimum jedną transakcję kartą debetową do końca marca br. Po spełnieniu trzech powyższych warunków premię w wysokości 100 zł otrzyma również nowy klient.

Nie wyznaczono górnego limitu rekomendacji. Każdy klient może otrzymać wielokrotność premii, w zależności od liczby otwartych w wyniku polecenia kont – nawet kilkaset złotych lub więcej. Najskuteczniej polecający klient Alior Banku otrzyma dodatkowo nagrodę główną – innowacyjny czytnik e-booków Amazon Kindle 3G.

Jest to kolejna oferta specjalna kont osobistych Alior Banku przygotowana z myślą o użytkownikach portalu społecznościowego Facebook, w ramach której bank dodatkowo premiuje ich aktywność. W lipcu 2010 r. Alior Bank jako pierwszy nagradzał użytkowników tego portalu, którzy zdecydowali się założyć konta i przekazywać na nie swoje wynagrodzenie.

Szczegóły akcji dostępne są pod adresem: http://www.facebook.com/AliorBankSA?v=app_4949752878.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu