Śpiesz się z „Rodziną na swoim”, będzie trudniej

Rząd wprowadza zmiany w programie „Rodzina na Swoim”. O kredyt, którego część odsetek spłaci za nas państwo, będzie trudniej. Wszyscy, którzy są zainteresowani kredytem z rządową dopłatą mogą teraz szybko porównać dostępne na rynku oferty. Porównywarka finansowa Comperia.pl uruchomiła specjalną sekcję, poświęconą wyłącznie kredytom w ramach programu.

Program rządowych dopłat do kredytów hipotecznych ulegnie w najbliższych miesiącach niekorzystnym, z punktu widzenia kredytobiorców, zmianom. Jednocześnie, funkcjonować będzie tylko do końca 2012r. Dostępność dofinansowania zostanie ograniczona.

Wciąż nie podlega jednak dyskusji opłacalność korzystania z programu. Dlatego warto skorzystać z ulgi jeszcze na korzystniejszych warunkach.

Aby ułatwić znalezienie najlepszego kredytu, Comperia.pl uruchomiła specjalną sekcję służącą do porównania ofert dostępnych w ramach programu „Rodzina na Swoim”. Aplikacja wylicza parametry kredytów po uwzględnieniu dopłat. Po wpisaniu kryteriów poszukiwanego kredytu można błyskawicznie przekonać się o dostępnych na rynku propozycjach.

Dodatkowo na Comperii znaleźć można sekcję koncentrująca wiedzę o programie, a także kalkulator weryfikujący wartość nieruchomości, w poszczególnych lokalizacjach w kontekście kryteriów stawianych przez program.

W odpowiedzi na oczekiwania internautów, Comperia stale pracuje nad rozwojem wszelkich funkcjonalności mogących służyć podejmowaniu dobrych decyzji finansowych oraz wybieraniu najlepszych ofert kredytowych i oszczędnościowych. Już wkrótce zostaną uruchomione kolejne sekcje produktowe oraz nowe użyteczności.

Porównywarka kredytów w ramach programu „Rodzina na swoim” dostępna jest pod adresem: http://www.comperia.pl/rodzina_na_swoim/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu