Broad Gate S.A. już wśród spółek publicznych notowanych na NewConnect

Wczoraj na giełdzie zadebiutowała kolejna spółka – po kapitał sięgnęła tym razem Broad Gate S.A. specjalizująca się w handlu olejami i smarami światowych producentów. Dlaczego ciekawiej? Cóż takiego interesującego w handlu olejami? I tu zaskoczenie – Broad Gate S.A. na dniach nabyła małą rafinerię na Ukrainie i sama staje się producentem, rośnie nam mały BP? Zresztą – i sam core bussines Brad Gate S.A. powinien zaciekawić – tak inwestora jak i dziennikarza. Asortyment i potrzeby przemysłu, jakie zaspokaja ta mała spółka pokazują jak można świetnie zarabiać mając dobry pomysł na business. Broad Gate S.A. pracuje „z” i „dla” najlepszych sektorów przemysłu – motoryzacji, energetyki, chłodnictwa i ciepłownictwa. Perspektywy tej spółki malują się w różowych barwach. Ważne by konsekwentnie realizowała plan rozwoju korzystając z pozyskanych w ofercie prywatnej środków.

Spytaliśmy Prezesa Piotra Jeleniewskiego o prognozy – kilkukrotny wzrost przychodów i zysku do roku 2013.

-Tak – potwierdzam z całą stanowczością, takie są perspektywy naszego biznesu – rozwijamy się szybko, a dzięki NewConnect jeszcze przyspieszymy, nasz biznes oparty jest o know how i wysokiej jakości specjalistycznych produktów znanych i cenionych producentów. W szybkim tempie rozwijamy kanał hurtowy sprzedaży, co pozwoli na dalsze zwiększenie sprzedaży.

Fascynująca jest sprawa nabycia rafinerii na Ukrainie – jak to jest mieć w swoich aktywach rafinerii? – spytaliśmy Prezesa Broad Gate S.A.

– Nabyliśmy ostatnio rafinerię na Ukrainie, chwilę potrwa zanim ją zmodernizujemy i osiągnie pełną zdolność produkcyjną, ale nie chcę wchodzić w szczegóły naszego pomysłu – mogę w tej chwili tylko zdradzić, że rafineria wytwarza oleje ciężkie: m.in. mazut. Proszę być w kontakcie i obserwować naszą Spółkę – z pewnością temat będzie bardzo ciekawy.

Inwestorzy zdają się także doceniać perspektywy i wizję Broad Gate S.A. – na debiucie kurs wzrósł o 45,71%, a wolumen obrotu wyniósł 373 518. The skay is the limit – ciekawe jak będzie wyglądał kurs akcji Broad Gate S.A. za rok. Jakie nowe ciekawe przedsięwzięcia pokaże Zarząd tej spółki, czym jeszcze nas zaskoczą? Może własną wieżą wiertniczą? Czy do rafinerii dołączą pola roponośne? Czy spółka sięgnie sama po czarne złoto?

źródło/autor: MagnifiCo

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu