PoSzkole i OpenFM uruchamiają PoSzkolną Listę Hitów

Portal społecznościowy Poszkole.pl i platforma radiowa OpenFM uruchomiły wspólny projekt – PoSzkolną Listę Hitów! Od poniedziałku do piątku między 19 a 20 w stacji Teens prezentowane jest zestawienie dziesięciu najgorętszych przebojów wybieranych przez użytkowników PoSzkole.

Ponad półtora miliona użytkowników założyło już swój profil na poszkole.pl, dla wielu z nich to ulubiony serwis społecznościowy i źródło informacji o idolach, a także przestrzeń rozrywki. Teraz PoSzkole we współpracy z radiem OpenFM przygotował dla młodych konsumentów kolejną propozycję – Poszkolną Listę Hitów. Oddając głos na swojego ulubionego wykonawcę na stronie www.poszkole.pl stają się współautorami listy dziesięciu największych hitów, których następnie mogą posłuchać w stacji Teens.

Sukces naszego programu video PSOty zachęcił nas do poszerzenia multimedialnej oferty portalu PoSzkole. Liczymy, że również wspólna lista przebojów z OpenFM, zdobędzie popularność wśród użytkowników – mówi Rafał Janik, Dyrektor Operacyjny Netshare, właściciela portalu społecznościowego Poszkole.pl.

Poszkolna Lista Hitów jest kolejną pozycją programową opartą na zasadach listy przebojów wprowadzonych w Open FM w ostatnim czasie. Niedawno w stacji Impreza została uruchomiona Imprezowa 10, prezentująca 10 najgorętszych, imprezowo-tanecznych hitów, ciesząca się od samego początku ogromnym zainteresowaniem słuchaczy. To nas zachęciło do kolejnych tego typu akcji z partnerami zewnętrznymi. Naturalnym wyborem dla stacji Teens był serwis PoSzkole – wyjaśnia Rafał Sokalski, Music & Audio Content Manager w GG Network, właścicielu Open FM. Wspólnym mianownikiem obu pozycji programowych jest hasło „100% grania. Zero gadania!”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu