Parfois otwiera sklep na Floriańskiej w Krakowie

Firma Colliers International, wiodący doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, zabezpieczył kolejną atrakcyjną lokalizację dla sklepu portugalskiej sieci Parfois. Butik zostanie otwarty przy ulicy Floriańskiej w Krakowie wiosną 2011. Metraż sklepu wyniesie 74 mkw. Rozpoczęły się już prace adaptacyjne.

Floriańska to główna krakowska ulica handlowa. Zlokalizowane są przy niej liczne punkty handlowe i usługowe, między innymi sklep z biżuterią marki Swarovski. „Rekomendowaliśmy tę lokalizację naszemu klientowi, ponieważ z wielu powodów doskonale wpisuje się ona w koncept sklepu realizowany przez Parfois”. – mówi Tomasz Zydorek, odpowiedzialny za transakcję z ramienia Colliers International – „Wybrana przez nas kamienica oferuje powierzchnie handlowe z witrynami sklepowymi do samej ziemi. Ponadto już wkrótce planowany jest remont elewacji całego budynku.”

Parfois wywodzi się z Portugalii, w której w 1994 r. otworzono pierwszy butik sieci. Obecnie produkty marki dostępne są w 22 krajach. Parfois oferuje innowacyjny koncept dobrze zorganizowanych sklepów, w których klienci mogą nabyć doskonałej jakości produkty w przystępnej cenie. Swoją ofertę kieruje głównie do kobiet, które cenią sobie najnowsze trendy w modzie i chcą za nimi podążać.

„Sklepy Parfois umiejscowione są zarówno w najważniejszych centrach handlowych, jak i przy głównych ulicach handlowych największych miast Polski, gdyż nasz klient ceni sobie oba typy lokalizacji.” – dodaje Tomasz Zydorek – „Ulice handlowe cieszą się ogólnie bardzo dużą popularnością wśród sieci modowych. Atrakcyjnych punktów handlowych, spełniających oczekiwania najemców oraz z uregulowaną sytuacją prawną jest raczej niewiele, i dlatego na lokale tego typu jak ten przy Floriańskiej jest długa lista oczekujących, a zwalniane powierzchnie znikają z rynku dosłownie w mgnieniu oka”.

Pierwszy sklep Parfois w Polsce otwarty został 24 marca 2009 r. w Poznaniu. W roku 2010 firma otworzyła kilka punktów, między innymi przy popularnej ulicy Chmielnej w Warszawie. Krakowski butik będzie 14. sklepem marki w naszym kraju. Parfois planuje dalszą ekspansję na terenie Polski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu