NitroTek wprowadza promocję na modele zdalnie sterowane

Firma NitroTek, wiodący dystrybutor modeli zdalnie sterowanych, wprowadza dla swoich Klientów atrakcyjne promocje na produkty z oferty. W ramach styczniowej obniżki wszystkie samoloty renomowanej marki Art-Tech dostępne są z 10% rabatem. 20 stycznia rozpoczęła się również przedsprzedaż popularnych modeli aut spalinowych i elektrycznych firmy HSP.

Wraz z nowym rokiem NitroTek przygotował dla swoich klientów atrakcyjną promocję na wszystkie samoloty firmy Art-Tech. W ramach 10-procentowego rabatu dostępne są modele, które cieszyły się ogromną popularnością w roku ubiegłym – Cessna 182, Piper J-3 czy Wing-Dragon Sportster. Od 20 stycznia istnieje również możliwość złożenia zamówienia przedsprzedażnego na długo oczekiwane modele spalinowych samochodów firmy HSP – Tyrannosaurus, Backwash, Meteor i Tornado oraz na pojazdy elektryczne – Brontosaurus i Troian Buggy.

Staramy się co parę miesięcy poszerzać naszą ofertę o nowe produkty. Są jednak modele, które już dawno miały swoją premierę, a nadal cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem ze strony Klientów. Styczniowa promocja na samoloty Art-Tech jest właśnie ukłonem w stronę użytkowników, którym najbardziej podobają modele tej marki. Fanom spalinowych i elektrycznych pojazdów od HSP oferujemy natomiast możliwość składania pre-orderów na samochody, które były hitem sprzedażowym w zeszłym roku. Promocje organizowane przez nas zimą to doskonała okazja, żeby zakupić model w lepszej cenie przed nadchodzącym wiosenno-letnim sezonem modelarskim. – podkreśla Krzysztof Cielma, CEO NitroTek.

Wszystkie modele dostępne są na stronie internetowej NitroTek. Promocja na samoloty Art-Tech potrwa do końca lutego. Zamówienia przedsprzedażne samochodów od HSP będą realizowane w dwóch etapach – klienci, którzy zarezerwują pojazd do 31 stycznia, otrzymają go już po 10 lutego.

Więcej szczegółów oraz pełna oferta znajdują się na stronie www.nitrotek.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu