MRM Worldwide dla Enea

Agencja Interaktywna MRM Worldwide przygotowała serwis internetowy dotyczący zielonej energii dla producenta i dystrybutora energii elektrycznej Enea S.A. Platforma www.wkontakcieznatura.pl jest elementem długofalowego programu edukacji energetycznej rozpoczętej przez Enea, z udziałem Michała Żebrowskiego.

Interaktywnym przewodnikiem po świecie ekologicznej produkcji energii jest Michał Żebrowski, który w jasny i przystępny sposób opowiada internautom o alternatywnych źródłach energii. Do tej pory na platformie www.wkontakcieznatura.pl uruchomiono trzy bloki tematyczne w formie interaktywnych filmów – o energii wiatrowej, wodnej i oszczędzaniu energii. Serwis jest integralnym elementem działań komunikacyjnych i wizerunkowych Enea.

Agencja interaktywna MRM Worldwide jest autorem koncepcji a także twórcą serwisu internetowego www.wkontakcieznatura.pl. Internauci, poza interaktywnymi materiałami video z udziałem Michała Żebrowskiego, mają do dyspozycji stale aktualizowaną bazę wiedzy, która wkrótce zostanie poszerzona o informacje związane z powstawaniem energii elektrycznej.

źródło/autor: MRM Worldwide

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu