Meble Black Red White wyróżnione w konkursie Produkt Roku 2011

Meble Black Red White zostały dwukrotnie wyróżnione w konkursie Produkt Roku 2011 organizowanym przez magazyn Meble Plus. W kategorii „łóżko” nagrodę otrzymało łoże MATEO, natomiast w kategorii „meble dziecięce i młodzieżowe” – system modułowy LENDI.

W IX edycji konkursu 33-osobowe jury – składające się z ekspertów branżowych, projektantów i architektów wnętrz oraz przedstawicieli wyższych uczelni o profilu artystyczno-wzorniczym – oceniło nowości meblarskie, które wprowadzono na rynek w 2010 roku. Wzornictwo, funkcjonalność, jakość wykonania, zgodność z normami czy zastosowane rozwiązania – to kluczowe kryteria, którymi kierowała się kapituła konkursu.

„Cieszą nas przyznane wyróżnienia, ponieważ zawsze staramy się, aby nasz asortyment spełniał najwyższe wymogi funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. Kolejne już nagrody dla Black Red White w konkursie Produkt Roku to również wyraźny sygnał – ze strony profesjonalistów oraz środowiska branżowego – że asortyment, który oferujemy naszym Klientom należy do jednych z najlepszych w Polsce i śmiało może konkurować z innymi krajowymi producentami” – powiedział Mariusz Serafin, Dyrektor ds. Marketingu i Aranżacji Black Red White SA.

Zestaw mebli do pokoju młodzieżowego LENDI – wyróżniony w konkursie Produkt Roku 2011 – charakteryzuje prosta, geometryczna forma. Lekkości i niepowtarzalności dodaje meblom ich kolorystyka – jasny dąb połączony z bielą oraz fantazyjnym wzorem zielonej trawy. Oferta szaf, szafek, regałów i półek z systemu Lendi pozwala na swobodne i dowolne ich zestawianie.

W konkursie „Produkt Roku 2011”Wyróżnione zostało również łoże MATEO, które – ze stylowym, pikowanym wezgłowiem oraz stonowaną kolorystyką – stanowi idealną propozycję dla wielbicieli klasycznie urządzonych sypialni.

W 2011 roku asortyment Black Red White został wyróżniony już tytułem „Diament meblarstwa 2011”. Stylowa i nowoczesna kuchnia z linii 38th Elysee Avenue została nagrodzona w 5. edycji ogólnopolskiego konkursu „Diamenty Meblarstwa 2011”. Wyróżnienie otrzymał również system August w kategorii „meble mieszkaniowe”. Organizatorami plebiscytu są: portal internetowy Meble.pl i miesięcznik branżowy „Biznes.meble.pl”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu