Kanały muzyczne 4fun.tv i rebel:tv dostępne dla abonentów sieci Era

Grupa kapitałowa 4fun Media, do której należy telewizja 4fun.tv oraz kanał z muzyką rockową rebel:tv,  nawiązała współpracę z Polską Telefonią Cyfrową Sp. z o.o. (operatorem sieci Era) dotyczącą emisji sygnałów stacji.

Od 24 stycznia 2011 abonenci telefonii komórkowej sieci Era mogą w swoich telefonach oglądać na żywo dwa kanały muzyczne: 4fun.tv i rebel:tv. Spółka 4fun Media przy współpracy z firmą Propolis Media udostępniła oba kanały w serwisie video streaming sieci Era.

Aby uzyskać dostęp do kanałów w telefonie komórkowym, należy aktywować pakiet „Rozrywka” wysyłając SMS o treści ROZ na bezpłatny numer 8008, a następnie kliknąć na link otrzymany w SMSie zwrotnym i wybrać treść do oglądania. Opłata zgodnie z regulaminem. Usługa dostępna jest wyłącznie dla klientów sieci Era.

„Bardzo cieszymy się na współpracę z Polską Telefonią Cyfrową. Dla nas to kolejny krok będący odpowiedzią na potrzeby naszych widzów, dla których technologia stanowi część życia codziennego. Poprzez udostępnienie im treści 4fun.tv i rebel:tv w telefonach, umożliwiamy im jeszcze lepszy kontakt z naszymi stacjami, a co za tym idzie, poszerzamy naszą grupę odbiorców” – powiedziała Ewa Czekała, prezes zarządu 4fun Media.

Grupę kapitałową 4fun Media tworzą kanały muzyczne 4fun.tv i rebel:tv oraz spółka Program.

4fun.tv to stacja muzyczna grająca głównie muzykę pop i dance. Kierowana jest do osób lubiących dobrą zabawę oraz szukających ciekawego sposobu na spędzanie wolnego czasu. Widzowie 4fun.tv mogą zobaczyć na antenie 4fun.tv największe hity ze światowych list przebojów, podsumowania, plotki ze świata showbiznesu, a także wziąć udział w niezliczonych konkursach.

Kanał rebel:tv to produkt dla ambitnego i świadomego widza. Charakterystyczny, nieobecny w innych telewizjach programming koncentrujący się na szeroko rozumianej muzyce rockowej oraz wysublimowana oprawa graficzna, mają na celu podkreślenie jego rewolucyjnego charakteru.

źródło/autor: Dobra Communications

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu