Klonowica – najtańsze mieszkania w Krakowie

W Krakowie rozpoczęto właśnie nową inwestycję mieszkaniową pod nazwą Klonowica. To jubileuszowy projekt firmy Wawel Service, która od lat specjalizuje się w tanim budownictwie.

1 Bartłomiej Rzepa, Klonowica, Wawel ServiceBudynek powstanie przy ul. Klonowica na Woli Duchackiej, w rejonie ulicy Nowosądeckiej, Kamieńskiego i Witosa. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo galerii handlowej Bonarka City Center.

Z okazji 18 urodzin firmy przygotowaliśmy dla naszych Klientów specjalną promocję; 18 mieszkań dwupokojowych w inwestycji przy ul. Klonowica dostępnych jest w cenie 200.000 zł brutto. Dodatkowo, mimo nadchodzących ograniczeń w programie Rodzina na Swoim wszystkie mieszkania będą mogły być sfinansowane kredytem z dopłatą. Rezerwacji lokali można dokonywać już od dzisiaj, do czego gorąco zachęcamy – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

W inwestycji Klonowica znajdzie się 180 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach. Mieszkania dostępne są już od 4.360 zł brutto za m2, co czyni inwestycję najtańszą w Krakowie. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2012.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu