AutoMapa programem roku

AutoMapa zdobyła tytuł Najlepszego Programu 2010 roku, a jej producenci otrzymali tytuł Developera Roku w zakończonym właśnie konkursie Produkt Roku 2010!

Drugi rok z rzędu, AutoMapa zdobyła tytuł Najlepszego Programu dla Windows Phone w kategorii Nawigacja i Mapy, a jej producenci zwyciężyli w kategorii Polska aplikacja/ Polski developer w konkursie organizowanym przez specjalistyczny serwis PDAclub.pl.

Jak podkreśla Janusz M. Kamiński, Szef PR i Marketingu AutoMapy, nagrody przyznane przez PDAClub są dla AutoMapy szczególne cenne. „-Zawsze uważnie śledzimy dyskusje na temat AutoMapy w serwisie PDAclub. Cenimy je za rzetelność, a użytkowników za niezależność i pasję, z jaką dyskutują o produkcie przedstawiając wiele celnych uwag. Dlatego nagrody przyznane przez czytelników i społeczność PDAclub mają dla nas zawsze wyjątkowe znaczenie i mobilizują do dalszego rozwijania AutoMapy.”

W ciągu blisko 8 lat działania na rynku AutoMapa otrzymała wiele prestiżowych nagrod zdobywając m.in. trzykrotnie Złoty Laur Konsumenta, dwukrotnie złotą statuetkę Wirtualnego Telefonu, nagrody Jakości Roku czy Hitu IT i od wielu lat jest najczęściej nagradzanym programem do nawigacji satelitarnej.

źródło/autor: AutoMapa