On Board PR Ecco Network nadal z SGI Baltis.

Konsultanci On Board PR Ecco Network będą nadal koordynować działania z zakresu public relations dla firmy SGI Baltis. Przedmiotem przedłużonej umowy jest strategiczne doradztwo z zakresu public relations oraz wsparcie komunikacji z klientami i partnerami biznesowymi firmy. Do zadań On Board PR Ecco Network należy również obsługa w zakresie PR korporacyjnego, budowanie wizerunku firmy SGI Baltis jako dewelopera łączącego najwyższą jakość z wybitną architekturą oraz prowadzenie biura prasowego dla nowych inwestycji.

Za realizację działań z ramienia On Board PR odpowiedzialny jest zespół Katarzyny Rek pracujący w dziale specjalizującym się w prowadzeniu projektów dla klientów z sektora budowlanego, finansowego oraz IT.

On Board PR Ecco Network prowadził już działania informacyjne dla SGI Baltis w latach ubiegłych. W ramach współpracy z zakresu PR korporacyjnego odpowiadał m.in. za rebranding, a następnie budowanie wizerunku marki SGI Baltis na polskim rynku oraz działania informacyjne związane z inwestycjami firmy w 9 polskich miastach. On Board PR Ecco Network wspierał również komunikację wewnętrzną firmy SGI Baltis w ramach komunikacji udziału firmy w konkursie „Pracodawca roku 2007”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu