Morizon.pl rozpoczyna współpracę z Money.pl

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl rozpoczęła współpracę z najpopularniejszym portalem finansowym w polskim internecie – Money.pl. Od grudnia użytkownicy Money.pl mogą przeglądać oferty pochodzące z Morizon.pl.

W serwisie Dom.Money.pl, gdzie można znaleźć kilkadziesiąt tysięcy aktualnych ogłoszeń z całego kraju, publikowane są najlepsze, specjalnie wybrane oferty nieruchomości z wyszukiwarki Morizon.pl.

Money.pl to najpopularniejszy portal finansowy i biznesowy w polskim internecie. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta 4,2 mln użytkowników miesięcznie (Megapanel Gemius/PBI, próba: wrzesień 2010 r.). Portal był wielokrotnie nagradzany przez internautów oraz specjalistów (Webstarfestival, Teraz Internet).

„Cieszymy się, że naszym partnerem został Money.pl. Dzięki temu będziemy mogli dotrzeć do szerszej grupy użytkowników internetu. Jest to duży krok w założonej przez nas strategii rozwoju.” – mówi Bolesław Drapella, prezes wyszukiwarki Morizon.pl.

Z danych MegaPanelu/PBI wynika, że Morizon.pl jest najszybciej rozwijającym się serwisem ogłoszeniowym z branży nieruchomości. Firma umożliwia publikację ofert zarówno pośrednikom nieruchomości jak i indywidualnym sprzedawcom, dbając o wysoką jakość ogłoszeń, zarówno pod względem kompletności, jak i aktualności.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu