M&CC wspomaga PROFIm podczas debiutu nowatorskiego stanowiska pracy

M&CC rozpoczęło obsługę komunikacyjną projektu wprowadzenia na rynek mPOSITION – kompletnego stanowisko do pracy z komputerem.

mPOSITION to nowy, przełomowy sposób myślenia o stanowisku pracy. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnego „nomady biznesu” – użytkownika pracującego z mobilnymi urządzeniami typu notebook. W komunikacji produktu w Polsce M&CC stawia na element zmiany – zmienia się nasze życie, nasz sposób pracy, podział przestrzeni na „służbową” (praca) i prywatną (wypoczynek).

Do działań planowanych przez M&CC na rzecz wprowadzanego na rynek produktu PROFIm należą m.in. budowa interaktywnej strony www, kampania promocyjna online, a także media relations oraz aktywności bezpośrednio skierowane do klientów w przestrzeni handlowej. Kampania promująca nowy produkt potrwa do końca lipca br. Ze strony klienta pracami kieruje Katarzyna Bukowiecka z Działu Marketingu PROFIm. W M&CC obsługą projektu zajmuje się dwuosobowy zespół: Małgorzata Marzewska – senior account manager oraz Anna Kryj – account executive.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu