Zarezerwuj czas na zmiany z Black Red White

Black Red White – największa polska grupa meblarska – rozpoczyna dwutygodniową akcję promocyjną pod hasłem „Zarezerwuj czas na zmiany”. Ponad 400 produktów dostępnych będzie nawet z 65% rabatem. Kampania potrwa do 6 lutego lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie internetowej www.brw.com.pl.

W najnowszej ofercie promocyjnej Black Red White w bardzo atrakcyjnych cenach można będzie kupić meble do pokoju dziennego, młodzieżowego, jadalni, sypialni, gabinetu oraz kuchni. Hitami cenowymi akcji będą: sofa Raflo w cenie 444 zł oraz meblościanka Lamia dostępna za 799 zł z ławą gratis. W ramach oferty promocyjnej Black Red White zaoferuje również kilkanaście modeli mebli tapicerowanych, a także stoły i krzesła.

„Początek roku jest najbardziej sprzyjającym okresem do wprowadzania zmian – również w aranżacji wnętrz. Z pewnością ułatwi to najnowsza oferta promocyjna ponad 400 produktów objętych nawet 65% rabatem, którą przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Osoby, które zarezerwują czas na zmiany z Black Red White i odwiedzą nasze salony będą mogły przekonać się, jak w łatwy i przyjemny sposób, przy jednocześnie atrakcyjnych cenach odświeżyć lub zupełnie zmienić wystrój domów i mieszkań” – powiedział Robert Wolanin z Działu Marketingu firmy Black Red White SA.

Gazetka z pełną ofertą produktów promocyjnych oraz adresy salonów biorących udział w akcji dostępne są na www.brw.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu