Weekend w Paryżu z BeFirst

19 stycznia, na miesiąc przed Dniem Świętego Walentego, na stronie Be First rusza konkurs walentynkowy. Potrwa do 13 lutego, dzień później zostanie rozstrzygnięty, a główna nagroda to weekend w Paryżu!

Walentynki powinny być wyjątkowym dniem dla dwojga kochających się osób. Romantyczna kolacja przy świecach na pewno stanowi miły akcent, ale czy nie lepiej wyjść poza ramy codzienności? Weekend w Paryżu, stolicy zakochanych, to prawdziwe szaleństwo, które będziemy wspominać długo i namiętnie. Biorąc udział w konkursie, który przygotował BeFirst specjalnie z myślą o zakochanych, mamy szansę na to, aby zapamiętać tegoroczne Walentynki na długo.

– Walentynki to idealny moment, żeby pozytywnie zaskoczyć osobę, na której nam zależy – mówi Martyn Widelski, koordynator projektu BeFirst. – Ładny pierścionek lub kolczyki ucieszą niejedną panią, ale bilet do Paryża zaskarbi nam jej wdzięczność na długo.

BeFirst – klub zakupowy oferujący luksusową biżuterię ze zniżkami dochodzącymi do 70% – postanowił sprawić zakochanym szczególny prezent: weekend w Paryżu! Jeżeli uczestnicy konkursu walentynkowego prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe i zdobędą najwyższą ocenę jury, czeka ich upojny weekend w mieście miłości. BeFirst wraz z Air France fundują przelot z Warszawy do Paryża i z powrotem oraz pobyt w hotelu dla dwóch osób!

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które zakupiły przez BeFirst złotą lub srebrną błyskotkę. Tym samym można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Biżuteria to idealny prezent na Dzień Zakochanych! Elegancki i romantyczny. A może wykorzystać tę niepowtarzalną okazję i kupić pierścionek zaręczynowy? Oświadczyny w paryskiej restauracji nad brzegiem Sekwany na pewno podbiją serce każdej kobiety!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu