Sferis sukcesywnie umacnia swoją pozycję

Spółka w ramach przyjętej strategii koncentruje się na systematycznej rozbudowie infrastruktury. Celem tych działań jest zwiększenie obrotów firmy, co wygeneruje wyższe roczne zyski Spółki.

Jeszcze pod koniec 2010 roku Sferis poszerzył obszar działalności o tatrzańskie kurorty wypoczynkowe. Nowe salony powstały w Nowym Targu, Ustroniu, Skoczowie i Zakopanem.

Na dzień dzisiejszy łączna liczba wszystkich punktów prowadzonych przez Sferis wynosi ponad 130. Ponadto, z myślą o klientach Spółka cały czas rozbudowuje sieć odbioru osobistego. W chwili obecnej wynosi ona już blisko 100 punktów i złożona jest zarówno z Salonów oraz Wysp Sferis, jak i placówek partnerskich.

Rok 2010 zakończyliśmy dobrym wynikiem. Jednak by systematycznie zwiększać nasze przychody musimy się ciągle rozwijać. Sukcesywnie budujemy naszą sieć salonów, nie zapominając o mniejszych miejscowościach. To w nich właśnie drzemie ukryty potencjał. Dodatkowo, aby ułatwić Klientom realizację zamówień złożonych przez nasz serwis internetowy, regularnie zwiększamy liczbę punktów odbioru bezpośredniego. Cieszy nas także ciągła rozbudowa sieci franczyzowej. Coraz więcej sprzedawców docenia zalety współpracy ze znaną i dobrze kojarzoną marką. Nie można także zapomnieć o wielu innych korzyściach jakie oferujemy w ramach kooperacji. Przykładem tego jest choćby wsparcie doświadczonych specjalistów, dostęp do szerokiej oferty produktów po atrakcyjnych cenach lub udział w realizowanych na dużą skalę kampaniach marketingowych, jak choćby aktualnie prowadzona WyprzedAAŻ w Sferis czy właśnie zakończona kampania HP Paparazzi / Życie to scena. Graj ­– mówi Michał Iwanciw, Prezes Zarządu

Sferis Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu