Program stypendialny Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA

Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA w Europie nawiązało współpracę z Berlin School of Creative Leadership, w wyniku której uruchomiony został nowy program stypendialny – konkurs „IAA Scholarship for Excellence in Communication”. Główną nagrodą jest stypendium naukowe w wysokości 20.000 Euro.

Konkurs przeznaczony jest dla członków IAA w Europie. Udział w nim mogą wziąć senior creative executive z co najmniej 7-letnim doświadczeniem na stanowisku kierowniczym, posiadający szerokie doświadczenie zawodowe i udokumentowane osiągnięcia w dziedzinie prac kreatywnych. Zgłoszenia oceniane będą na podstawie profilu kandydata oraz propozycji tematu pracy dyplomowej MBA. Zwycięzca otrzyma stypendium naukowe w wysokości 20.000 euro i uczestniczyć będzie w nadchodzącym programie Berlin School Executive MBA in Creative Leadership. Program startuje 20 marca 2011 w Berlinie. Aby wziąć w nim udział trzeba być członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA.
Termin składania podań mija 10 lutego 2011 roku.

Wypełnione formularze wraz CV prosimy wysyłać na adres: application@berlin-school.com z kopią do: ehbuxbaum@aon.at

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się jak zostać członkiem IAA i wziąć udział w konkursie prosimy o kontakt z lokalnym biurem IAA pod numerem tel. 22 460 01 34 lub biuro@iaa.org.pl .

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu