Karta podarunkowa dla nastolatków – pomysł na ferie, wakacje i kieszonkowe

W niektórych regionach Polski trwają już ferie zimowe. Zamiast dawać dzieciom sporą gotówkę „na wszelki wypadek”, rodzice mogą obecnie skorzystać z nowoczesnej karty Go Free, czyli wygodnej karty przedpłaconej, idealnie dopasowanej do potrzeb młodych ludzi. Sprawdza się ona podczas wakacji czy ferii, ale także może służyć jako nowoczesna forma przekazywania kieszonkowego.

Karta GO Free Visa Electron jest atrakcyjną propozycją dla młodych ludzi, którzy ukończyli 13. rok życia i ich rodziców. To nie tylko nowy gadżet, który ma szansę znaleźć duże uznanie u nastolatków, ale także poczucie spokoju dla rodziców lub opiekunów. Jest to idealne rozwiązanie: młodym ludziom daje poczucie wolności i niezależności, a także nowoczesności, a rodzicom – poczucie bezpieczeństwa. Jeśli nastolatkowi skończą się środki na karcie na wakacjach, feriach czy innym wyjeździe, kartę można szybko doładować na odległość.

Umiejętność gospodarowania pieniędzmi jest niezbędna dla dobrego startu w dorosłość. Dlatego od najmłodszych lat warto uczyć swoje dzieci planowania wydatków i rozsądnych zakupów. Karta Go Free to doskonałe narzędzie do zdobycia takiej właśnie umiejętności przez młodych ludzi. Karta płatnicza uczy dziecka samodzielności i kontroli wydatków, pozwala w bezpieczny sposób dysponować przekazanymi pieniędzmi.

Karty Go Free są powszechnie akceptowane. Można nimi płacić za transakcje we wszystkich punktach, przyjmujących karty płatnicze VISA Electron oraz w internecie. Możliwe są również wypłaty w bankomatach, przy zamówieniu karty z kodem PIN. Na stronie www lub telefonicznie można sprawdzić dokonane transakcje oraz saldo karty. W razie potrzeby kartę można doładować przez internet.

Karty można kupić na stronie www.cardsystem.pl Wydawane są na okaziciela, nie ma więc konieczności otwierania konta bankowego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu