Gdzieciaki.pl – nowy portal inspirujący aktywnych rodziców

W styczniu 2011 r. wystartował nowy portal internetowy dla rodziców – www.gdzieciaki.pl. Głównym celem, który postawili przed sobą jego twórcy to inspirowanie rodzin do różnego rodzaju aktywności. Serwis podsuwa gotowe pomysły na ciekawie spędzony czas, a także udostępnia szeroką bazę przyjaznych miejsc i wydarzeń, które są przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

W serwisie www.gdzieciaki.pl rodzice znajdą mnóstwo praktycznych informacji. Są tam nie tylko porady typu: jak zimowy spacer zmienić w zaczarowaną wyprawę, jak wspólnie z dzieckiem przygotować jego ulubiony deser, ale także wskazówki np. jak przygotować dziecko na wspólne wyjście do restauracji.

Czasem, kiedy pojawia się dziecko, dorośli zapominają o sobie. Tracą kontakt ze znajomymi, przestają wychodzić „na miasto”, zdarza się, że zamykają się w domu. Portal gdzieciaki.pl pokazuje, że nie trzeba, a nawet nie wolno rezygnować z życia społecznego, dlatego, że powiększyła się nam rodzina. Wręcz przeciwnie! W serwisie jest bardzo duża baza miejsc, które są przyjazne nie tylko maluchom, ale także ich opiekunom. W całej Polsce jest coraz więcej lokali, w których rodzice spokojnie mogą napić się kawy czy zjeść obiad, podczas gdy ich największy skarb ma zapewniona profesjonalną opiekę i fantastycznie spędza czas będąc jednocześnie w zasięgu wzroku mamy i taty.

Wspólny czas z dzieckiem to nie tylko wyjście do restauracji, to także wiele możliwości wpływu na jego rozwój poprzez udział w rozmaitych zajęciach. Na stronach serwisu, rodzice z całej Polski mogą znaleźć zawsze aktualne różnorodne warsztaty m.in. plastyczne, muzyczne lub ogólnorozwojowe, które odbywają się w ich najbliższej okolicy. System kodów pocztowych, który powstał w serwisie umożliwia znalezienie lokalu lub wydarzenia przyjaznego całej rodzinie w dowolnym miejscu w kraju. Dodatkowo, dzięki temu, można z łatwością wyszukać idealną lokalizację na wyjazd wakacyjny czy weekendowy, wygodny dla całej rodziny.

Aby zbudować taką bazę przyjaznych miejsc przez kilka miesięcy przeprowadzaliśmy wnikliwe ankiety wśród właścicieli firm i przedsięwzięć przeznaczonych dla rodzin. Pytaliśmy zaprzyjaźnionych rodziców co jest dla nich najważniejsze w „przyjaznych miejscach”. Teraz czekamy na opinię naszych użytkowników. Zbieramy recenzję i oceny. Chcemy aby rodzice informowali, a także inspirowali innych. Nasz portal to nie tylko źródło informacji od redakcji dla rodziców, ale także od rodziców dla rodziców, czyli prawdziwa wymiana doświadczeń – mówi Jacek Szafader, Dyrektor Zarządzający portalu gdzieciaki.pl.

Portal www.gdzieciaki.pl to miejsce w Internecie, w którym aktywni rodzice zawsze znajdą coś dla swojej rodziny. Czy to będzie wydarzenie, miejsce na weekend czy na wspólne wakacje, z całą pewnością będzie ono przyjazne całej rodzinie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu