Przejdź do treści

Diverse w Galerii Victoria

Keen Property Partners Retail (KPP Retail), deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, podpisał kolejną umowę najmu powierzchni handlowej. Sklep sieci Diverse zajmie powierzchnię około 149 m2 na pierwszym piętrze Galerii Victoria.

Marka Diverse, inspirowana nowojorską kulturą i stylem życia, powstała w 1993 roku w odpowiedzi na potrzeby młodych ludzi, którzy oczekiwali różnorodności, poszukiwali i podążali za tym, co będzie aktualne jutro. Diverse to inaczej różnorodność, co oznacza, że na pierwszym planie stawia inspiracje płynące z trendów i stylu życia obecnego na ulicach największych miast, kultury klubowej, sportów ekstremalnych oraz ze wszystkich innych miejsc i społeczności, gdzie styl życia determinuje modę. Świat wykreowany przez Diverse przyciąga ludzi, którzy identyfikują się z nim i współtworzą go.

„Bardzo się cieszymy, że firma Diverse postanowiła otworzyć swój sklep w Galerii Victoria i tym samym dołączyła do silnego grona znanych polskich i zagranicznych marek, które są już obecne w naszym centrum handlowym” – powiedział Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners Retail. „Jesteśmy przekonani, że nowy sklep Diverse odniesie taki sam sukces jak cała Galeria Victoria, którą odwiedza średnio ponad 50 tysięcy klientów w każdy weekend”.