Bukmacher przekazał samochód zwycięzcy konkursu

Zakłady bukmacherskie Star-Typ Sport (STS) oferują możliwość wzięcia udziału w specjalnym, premiowanym programie dla członków Klubu STS. Każdy, kto zarejestrował się jako fan STS i otrzymał kartę członkowską, mógł uczestniczyć w zabawie. Nagroda główna w 2010 roku – samochód osobowy Opel Astra – została oficjalnie przekazana zwycięzcy 14 stycznia. Już teraz gracze mają ponowną okazję powalczyć o atrakcyjne, wysokiej wartości prezenty w kolejnej edycji.

Koniec roku 2010 okazał się szczęśliwy dla Piotra Nogi, stałego bywalca w zakładach bukmacherskich STS, który zwyciężył w 4 z 6 etapów konkursu. Laureat otrzymał od STS nagrodę główną – samochód osobowy. Mimo dużego doświadczenia w obstawianiu wyników sportowej rywalizacji i ogólnego zamiłowania do sportu, nie spodziewał się wygranej. Niezależnie od niedawnego sukcesu, Pan Piotr planuje wystartować w kolejnej edycji konkursu.

Wygrana to dla mnie wielka radość i niedowierzanie – mówi Piotr Noga, właściciel pierwszej nagrody – samochodu Opel Astra – Odkąd pamiętam, zawsze w poszukiwaniu nutki emocji lubiłem grać o duże stawki, szczególnie w gry, gdzie była możliwość zdobycia atrakcyjnych wygranych. Dla zwiększenia emocji podczas oglądania zawodów sportowych, w ręku ściskam kupon. Jeśli to są skoki – jestem za zwycięstwem Małysza, jeśli rozgrywki Ligi Europejskiej w piłce nożnej – za wygraną Lecha. Mogę się dodatkowo pochwalić, że tego typu zakłady ostatnio skończyły się efektownymi wygranymi – dodaje.

Aby zostać członkiem Klubu STS wystarczy podać pracownikowi punktu dane do rejestracji – adres e-mail, telefon oraz pseudonim. W zamian uczestnikowi przekazane zostanie tymczasowe potwierdzenie, a w ciągu 21 dni otrzyma on bezpłatnie kartę członkowską, która uprawnia do udziału w zabawie.

Konkurs składa się z sześciu etapów, organizowanych cyklicznie, co dwa miesiące. Na zakończenie każdego z nich około 4000 uczestników otrzymuje nagrody. W sumie każdego roku wręczamy blisko 24000 różnego rodzaju upominków dla naszych graczy. Kryterium wyboru najlepszych partycypantów jest najwyższa ilość zgromadzonych punktów. Obliczamy je według schematu: „wpłacona stawka” x „ilość spotkań” x „kurs ogólny” = „ilość punktów zakładu” – podaje Mateusz Juroszek, członek zarządu zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport.

Oprócz nagrody głównej, do wygrania są inne cenne upominki – laptopy, telewizory, aparaty fotograficzne, konsole PlayStation 3, zegarki, telefony komórkowe, akcesoria sportowe i wiele innych niespodzianek.

Szczegółowy regulamin Klubu STS znajduje się na stronie www.sts.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu