ORIAQ Solutions HR – internetowe narzędzie badania pracowników

ORIAQ – agencja badawcza, wchodząca w skład Grupy IQS, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach badawczych, wprowadza nowy produkt.

ORIAQ Solutions HR to zaawansowana, w pełni zautomatyzowana platforma internetowa, która w szybki, prosty i czytelny sposób umożliwia wykonanie badań opinii i postaw pracowników. Narzędzie składa się z modułów służących badaniu klimatu organizacyjnego, zadowolenia pracowników, wzorów kultury korporacyjnej, a także zagrożeń, bezpieczeństwa i mobbingu.

Wyniki z badań są dostępne natychmiast po jego zakończeniu, a prostota i czytelność platformy sprawia, że są one zrozumiałe nawet dla osoby, która na co dzień nie korzysta z analiz badawczych. Dlatego tego typu narzędzie jest doskonałą propozycją dla osób zarządzających pracownikami – w Dziale HR, w Dziale Kadr.

Dodatkowo pełna automatyzacja pozwala na optymalizację kosztów. Własne konto umożliwia Klientowi samodzielny wybór wybranych modułów badawczych, następnie realizację badania i uzyskanie raportu, zawsze wtedy kiedy uzna to za stosowne.

ORIAQ Solutions HR dostępne jest pod adresem http://hr.oriaq.com

Więcej informacji na: http://www.oriaq.com i numerem 22 592 63 00.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu