Nowy Dyrektor Działu Operacyjnego w GTS Poland

W styczniu br. Zarząd GTS Poland powołał Piotra Wieczorkiewicza na stanowisko Dyrektora Działu Operacyjnego. Zastąpi on Rafała Budweila, który podjął decyzję o kontynuowaniu kariery zawodowej poza GTS Poland.

„Rafał Budweil ostatnie dziesięć lat poświęcił na budowanie i rozwój infrastruktury sieci regionalnej GTS (od 2005 roku w szczególności w Polsce), jak i stworzenie dynamicznego i profosjonalnego zepsołu inżynierów“, powiedział Piotr Sieluk, Prezes GTS Poland. W imieniu swoim, jak i całego Zarządu dziękuję Rafałowi za wieloletnią pracę i znaczący wkład w rozwój GTS“, dodał Piotr Sieluk.

Piotr Wieczorkiewicz – Nowy Dyrektor Działu Operacyjnego przez 10 lat był związany z firmą Crowley Data Poland. Od 2005 roku pełnił funkcję dyrektora zarządzającego. Wcześniej, jako dyrektor operacyjny był odpowiedzialny m.in. za utworzenie od podstaw Działu Operacyjnego, Grupy Technicznego Wsparcia Sprzedaży oraz pracowanie zasad współpracy pomiędzy strategicznymi działami CDP. Ukończył Wydział Elektroniki i Informatyki Politechniki Warszawskiej oraz posiada dyplom Executive MBA.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu