NitroTek został wyłącznym dystrybutorem produktów Art-Tech

Wiodący dystrybutor modeli zdalnie sterowanych w Polsce – firma NitroTek – uzyskała status wyłącznego dystrybutora produktów marki Art-Tech. Wcześniejsza udana kooperacja między firmami doprowadziła do nawiązania ścisłej współpracy i nadania NitroTekowi wyłączności na samoloty i helikoptery z linii produktów Art-Tech na polskim rynku.

W poprzednich latach NitroTek notował wysokie wyniki sprzedaży produktów firmy Art-Tech. Uzyskanie wyłączności na produkty proponowane przez producenta jest kolejnym etapem rozwoju firmy oraz uatrakcyjnieniem dotychczasowej oferty. Art-Tech jest wiodącym producentem modeli zdalnie sterowanych samolotów i helikopterów na świecie.

Uzyskanie wyłączności na dystrybucję modeli marki Art-Tech jest kolejnym krokiem naprzód w historii naszej firmy. Modelarstwo RC jest wciąż rozwijającym się hobby w naszym kraju. Proponowanie naszym klientom produktów wiodących firm jest gwarantem dostarczenia im modeli najwyższej jakości. Dzięki temu, modelarstwo pojazdów zdalnie sterownych w Polsce ciągle zdobywa nowych fanów – komentuje Krzysztof Cielma, CEO NitroTek. – Nasze ścisłe kontakty z producentem pozwalają na proponowanie ulepszeń modeli. Z tego powodu mamy w swojej ofercie serie dedykowane wyłącznie nam, sygnowane nazwą naszej firmy – podkreśla Cielma.

Pełna oferta NitroTek obejmuje zdalnie sterowane modele w różnych formach i stopniach zaawansowania technicznego. W ramach obsługi klientów, firma proponuje również kompleksowy serwis modeli oraz pełen asortyment części zamiennych i akcesoriów.

Więcej szczegółów oraz pełna oferta znajdują się na stronie www.nitrotek.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu