Budzimy emocje – Interaktywnie o produktach promocyjnych, Fortress Gifts na facebooku

Fortress Gifts, specjalizujący w realizacji wielkowolumenowych promocji gadżetowych dla firm, wykorzystał w komunikacji z klientami media społecznościowe. Dołączył do grona podmiotów posiadających swój profil na facebooku. Możliwości, interaktywność portalu bardzo dobrze wpisuje się w temat promocji gadżetowych. Fortress Gifts budzi emocje …

Zmieniające się warunki, w jakich działają firmy, wzrost popularności social mediów wśród internautów, a przede wszystkim możliwości, jakie daje ten portal społecznościowy, skłoniły Fortress Gifts do zaistnienia w tym tętniącym życiem miejscu.

Odwiedzając profil Fortress Gifts na facebooku, poznamy bliżej produkty promocyjne, ich wykorzystanie w codziennych sytuacjach. Fortress zaproponował także prezentację niekonwencjonalnych, przyjaznych artykułów pormocyjnych. Na bieżąco informuje o wydarzeniach w branży oraz własnych realizacjach. Przenosi w świat barwnych i zaskakujących gadżetów.

Klient otrzymuje dawkę rzeczowych opatrzonych dobrym humorem i grafiką informacji. Gadżety prezentowane są adekwatnie do pór roku, świąt konwencjonalnych i niekoniecznie, a także wydarzeń, które mogą zainspirować do sięgnięcia po dany gadżet. Galeria zdjęć pozwala na dokładne zapoznanie się z możliwościami promocji gadżetowych. Fortress Gifts propaguje także działania z obszaru CSR. Promuje EKO-zwyczaje, zachęcając tym samym innych do zwrócenia uwagi na kwestie ochrony środowiska.

Fortress Gifts jest jedną z pierwszych firm w branży produktów promocyjnych, która wykorzystała portal społeczościowy w komunikacji marketingowej. Dzięki obecności na facebooku, jest blisko swoich klientów. Uruchomiona sieć kontaktów umacnia wizerunek marki Fortress Gifts. 25 mln realizacji zobowiązuje, a jednocześnie daje impuls do poszukiwania kolejnych, nowych pomysłów na skuteczną komunikację z klientem.

http://www.facebook.com/FortressGifts

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu