Top Secret Doskonałością Mody 2010

Należąca do Redan S.A. marka Top Secret po raz drugi została nagrodzona prestiżowym tytułem „Doskonałość Mody”,  przyznawanym przez miesięcznik Twój Styl.

W 12 edycji konkursu organizowanego przez najpopularniejszy ekskluzywny miesięcznik dla Pań – „Twój Styl”, marka Top Secret zdobyła główną nagrodę w kategorii „Polska firma popularna – ubranie wieczorowe”. Jury przyznało tytuł „Doskonałość Mody 2010”  sukience z kolekcji Top Secret jesień – zima 2010, za  ciekawą i zgodną z najnowszymi trendami mody formę (szeroka góra – wąski dół) oraz znakomite dopasowanie do kobiecej sylwetki.

„Ta nagroda jest dla nas szczególnie cenna. Oznacza, że odzież z kolekcji marki Top Secret jest komfortowa i elegancka, a kolekcje, wpisują się w najnowsze trendy.” – powiedział Michał Kałuzyński, Wiceprezes Redan S.A., właściciela marki Top Secret – „Co ważne znajduje to także uznanie w oczach naszych klientów, dzięki którym sprzedaż marki Top Secret także rośnie dynamicznie”.

Produkty z kolekcji  Top Secret, marki należącej do Redan S.A. przeznaczone są przede wszystkim dla osób aktywnych zawodowo , które cenią profesjonalny i nowoczesny wygląd w stylu soft office. Asortyment marki Top Secret  dostępny jest w sieci sklepów Top Secret, Top Secret&Friends oraz w sklepie internetowym  www.sklep.topsecret.pl.

Tytuł „Doskonałość Mody” ma prestiżowy charakter oraz duże znaczenie w postrzeganiu marki. Plebiscyt może poszczycić się długoletnią historią oraz  ugruntowaną pozycją i uznaniem w świecie mody. Przyznanie nagrody Top Secret dowodzi zgodności kolekcji z panującymi obecnie trendami  i potrzebami Polek.

Marka została nagrodzona drugi rok z rzędu, w minionym roku tytuł „Doskonałość Mody 2009 Twój Styl” w kategorii: „Polska firma popularna – ubranie dzienne” został przyznany swetrowi typu kardigan.

W 12 edycji konkursu profesjonalne jury oceniało najlepsze ubrania i dodatki dostępne w 2010 roku na polskim rynku. Oceniano krój, odniesienie do aktualnych tendencji mody, walory praktyczne, jakość tkanin i wykończenie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu