Salad Story dla studentów

W styczniu i lutym studenci muszą stawić czoła nie tylko mrozom i śnieżnym zawieruchom lecz przede wszystkim sesji egzaminacyjnej. Salad Story postanowiło zadbać o zdrowie i formę wszystkich wrocławskich żaków. W tym gorąco-mroźnym okresie Salad Story oferuje zniżkę w wysokości 40% na całe menu. Wyjątkowa promocja potrwa cztery tygodnie – od 19. stycznia do 15. lutego!

Wybór jest naprawdę imponujący. Z końcem roku w menu pojawiła się prawdziwa nowość w postaci ciepłych mięs serwowanych w sałatkach! Dzięki tym gorącym dodatkom, zdrowa porcja sałaty jest wymarzonym posiłkiem także w zimne i śnieżne dni wypełnione intensywną nauką, gdy zmęczeni studenci najbardziej potrzebują wzmocnić swój organizm solidną porcją mikroelementów i witamin.

Pomocna może okazać się także kompozycja Healthy Halsa (grillowany kurczak, ser pleśniowy, pomidorki cherry, papryka, ogórek) – idealnie zbilansowana sałatka opracowana przez Anetę Łańcuchowską, dietetyczkę z poradni Halsa. Sałatka z pewnością przypadnie do gustu wszystkim dbającym o linię studentkom. Ponadto doskonałym zwieńczeniem z pewnością będą nowe dressingi, jak zawsze przygotowywane ręcznie z samych naturalnych składników, na bazie autorskich przepisów Salad Story.

Bez wątpienia warto oderwać się od książek i wpaść na zielony, regenerujący lunch do Salad Story! Sesja nie musi się kojarzyć tylko z nieprzespanymi nocami i zmęczeniem! Wręcz przeciwnie – tej zimy zyska lekkość i nowe kolory z Salad Story.

źródło/autor: Salad Story

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu