Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej serii „Licencji na wychowanie”

16 stycznia 2011 we Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego ― sezonu serialu ATM Grupy „Licencja na wychowanie”. Nowe odcinki perypetii rodzin Barańskich i Leszczyńskich pojawią się na antenie telewizyjnej Dwójki już w marcu.

Serial opowiada historię dwóch rodzin, które różni praktycznie wszystko. Weronika i Paweł Leszczyńscy to nowoczesna para wychowująca nastolatkę Wiktorię i 8-letniego Bartka. Przedstwieni w opozycji Roma i Ryszard Barańscy mają czworo dzieci w wieku od 2 do 18 lat i preferują tradycyjny podział ról męskich i żeńskich. Zabawne zdarzenia codzienne oraz zestawienie liberalnych metod wychowawczych z rządami „twardej ręki” tworzą serial familijny, który pozwala spojrzeć na relacje rodzinne oraz konflikty poglądów i pokoleń z dystansem.

„Obecnie kręcimy sceny z udziałem Leszczyńskich, natomiast w lutym na planie pojawią się aktorzy grający Barańskich. W najnowszej serii zobaczymy także nowe twarze oraz będziemy świadkami kilku zaskakujących sytuacji. Już dziś zapraszamy widzów do śledzenia dalszych losów naszych bohaterów” – mówi Lech Adamski, kierownik produkcji serialu.

Obecna seria liczy 45 odcinków, a emisja „Licencji na wychowanie” rozpocznie się już w marcu na antenie TVP2. W rolach rodziców znów pojawią się Joanna Orleańska i Cezary Kosiński oraz Jolanta Fraszyńska z Dariuszem Wiktorowiczem. Zobaczymy też Annę Dymną, Krzysztofa Globisza, Zofię Czerwińską i Bohdana Łazukę w rolach dziadków. W rolach dziecięcych jak zwykle: Marta Bittner, Mikołaj Ściobłowski (serialowi Wiktoria i Bartek Leszczyńscy) oraz Bruno Jasieński, Ywette Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz (serialowi Łukasz, Marysia, Madzia, Mateusz Barańscy).

Ponadto, na stronie internetowej www.licencja.tivi.pl będą się pojawiać kolejne odcinki internetowego making off, w którym młodzi bohaterowie „Licencji na wychowanie” opowiedzą o własnych problemach, a także wyrażą opinie na temat rodziców.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu